گزارش کار مهرماه 1
۹۴/۰۸/۰۹ ۲۲:۴۴:۳۶

از آنجا که اهمیت هوشمند سازی دبستان غیردولتی پویندگان خیلی مهم بود با شروع سال تحصیلی به دبستان غیردولتی پویندگان پیوستم و انتظار چند ماه پرکار را نیز در این مدسه داشتم چرا که سه سال پیش زمانی که به علم و دانش پیوستم هنوز هیچ کامپیوتری از کارتن بیرون نیومده بود و از هوشمندسازی کارهای اندکی انجام شده بود و تمام تلاش خود را کردم تا علم و دانش را به یک دبستان هوشمند تبدیل نمایم. از همه این حرف ها که گذشته به گزارشی البته مختصر از مهرماه می پردازم.

تا هفته اول مهرماه تمامی همکاران با لپ تاپ های شخصی در مدرسه حاضر شدند و کارهای مدرسه را انجام می دادند، همواره سعی نمودم در این مدت ارتقا سطح کادر اداری در برنامه قرار دهم و مشکلات کامپیوتری را حل نموده و آموزش های مربوطه را در برنامه قرار دهم.

در ابتدا لوگوی مدرسه را طراحی نمودم

در پی تماس ها و جلسات حضوری در آموزش و پرورش به دلیل مشکلی که در پورتال کشوری آموزش و پرورش در ساخت سایت برای مدارس جدید بود موفق به دریافت سایت از این پورتال نشدم و همچنان امیدوارم به زودی سایت آموزش و پرورش در اختیار مدرسه ما نیز قرار بگیرد.

راه اندازی نسخه اولیه سایت مدرسه همراه با انتشار خبرها ، تصاویر و ثبت دانش آموزان


در ابتدا در اولین جلسه آموزشی معلمین در حالی که فقط یک کامپیوتر در مدرسه بود کلاس آموزشی معلمین با موضوع ارتباط با والدین را بدین شکل برگزار نمودیم.

نصب و راه اندازی شبکه ، تلفن ، سیستم صوتی و دوربین مداربسته مدرسه در هفته دوم و سوم مهر به مدت 10 روز


امیرمحمد هاشم زاده   در تاریخ:   ۹۴/۰۸/۱۸ ۱۲:۴۳:۱۸  نوشته است:  
ممنون ولی ازشما می خواهم عکسمان را بگذارید
ایلیااشعری  در تاریخ:   ۹۴/۰۸/۱۸ ۱۲:۰۱:۵۵  نوشته است:  
سلام مدرسه را پره مکانات گزاشتید